top of page

Şu an burada gösterilecek ürünümüz yok.

 

 

 

Kadın Gömlek Modellerini GO ON OUTFIT'le Keşfedin

Her yaş grubuna hitap eden kadın gömlek modelleri birçok çeşidiyle GO ON OUTFIT’te sizler için özenle tasarlandı. Gömlek şıklığı her ortamın vazgeçilmez parçası olarak bilinir. Birçok çeşidiyle ortamın özenli parçası haline gelen kadın gömlek modelleri her tarz şıklığı yakalamanız için size özel koleksiyonumuzdan oluşmaktadır.

Ofis Şıklığında Gömlek

Ofis şıklığı denilince şüphesiz akla ilk gelen parça kadın gömlek modelleri diyebiliriz. Özellikle ofis şıklığında saten gömlek sizin havanıza hava katacaktır. Saten gömleklerinizi gece şıklığında tercih edebilir çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz. Deri gömlek ise şık eteklerle kombinlendiğinde oldukça tarz görüntü yaratmaktadır. Hem maskülen bir görüntü yaratarak hem de rahatlıkla istediğiniz alt giyim tarzıyla zenginleştirebileceğiniz bu tarzlar şüphesiz ki sizin farkınız olarak yansıyacak. Sizi daha fit göstererek görüntünüzü mükemmel hale getirecek. Bildiğimiz üzere büyük halka küpeler de senenin modası haline geldi. Bir gömlek şıklığı ile büyük halka küpe birleşince başka bir şeye ihtiyacınız olmayacaktır. Siz de GO ON OUTFIT’in bu özel kadın gömlek koleksiyonlarıyla bambaşka bir tarz yakalayabilirsiniz.

Her Gün Gömlek Şıklığı

Her gün her saatte ister gece ister gündüz tercih edebileceğiniz kadın gömlekler bu sene ekose gömlek tarzıyla çok moda. Ekose gömlek kış aylarının vazgeçilmez parçası haline geldi. İster crop top model bir tişört üzerine ister mom jeanlerinizin üzerine tamamlayıcı bir hava katmaktadır. Kadın oversize gömlekler de bu tarz için oldukça uygun parçalardır.  Yalnızca kış aylarında değil özellikle yaz aylarında bir serinlik ve cool görüntü seven GO ON OUTFIT kadınlarının büyük tercihi haline gelen kadın gömlek modelleri şık bir şort veya şık bir etekle kombinlendiğinden harika bir imaj! Hem şık hem salaş görüntü elde edebilir, ortamların göz kamaştıran güzelliği siz olabilirsiniz. Kadın oversize gömlekleri ise tayt ve çizmelerle rahatça kombinleyebilir vazgeçilmez bir rahat şıklık yakalayabilirsiniz. Sezonun trendi kadın crop gömlek modelleri dolabınızın star parçası olabilir. Crop gömlek modelleri ister jeanlerle ister eteklerle birlikte giyin dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin.

Gömlek Nasıl Ütülenir?

Gömlek ütülemeye başlamadan önce ütü masası bel hizanızda olmalı. Ayrıca her gömleğin kendine özel bir ütüleme etiketi mevcuttur iç kısımda bu yönergelere dikkat ederek ütüye başlayabilirsiniz. İlk adım ütü ile gömleğe su püskürtün özellikle çok kırışık bölgelere. Gömleğin düğmelerini açın, yakasını düzleştirin ve yakayı tersten ütüleyin. Sonra omuz kısmını ve kol kısmını da tersten ütüleyin. Daha sonra kol kısmını önden de ütüleyin. Kol kısmını düzleştirdikten sonra dikişlere dikkat ederek ön ve arkasını ütüleyin. Kol kısımları bittikten sonra tüm gömleği dilediğiniz sırada ütüleyebilirsiniz.

Armürlü Gömlek Ne Demek?

Armürlü gömlek modeli, geometrik desenlerin hâkim olduğu özel bir dokuya sahip armürlü gömlekler özel bir makine ile yapılmaktadır. Ufak ve basic geometrik desenlere sahip armürlü gömleklerin üretimi ucuz ve genelde aynı desenlerle bezenmiştir. Kısacası armürlü gömlek tekrarlanan desenlerin hâkim olduğu gömleklere verilen addır.

bottom of page